Задать вопрос наркологу Реабилитационный центр Ренессанс

Залежність від наркотиків

Сьогоді, проблема лікування наркоманії полягає в тому, що єдиного, чіткого та загального методу не існує. Тим не менш, практика показує, що найкращий ефект лікування досягається при лікуванні в стаціонарі.

Якщо другий етап лікування наркоманії не проводиться, то людина, як правило, повертається до вживання наркотиків. Наш приватний наркологічний центр  у Харкові проводить комплексне лікування наркоманії із застосуванням нових методик.

Необхідною умовою успішного лікування наркоманії є прояв в житті хворого того, що фахівці називають «мотиваційним кризою».  Родичі, близькі та друзі залежних своєю поведінкою і вчинками, як правило, віддаляють настання цього важливого моменту, і, замість мотивації хворого до лікування наркоманії, лише сприяють продовженню вживання наркотиків.

Висококваліфікований персонал нашої наркологічної клініки забезпечує всі необхідні умови для проведення медикаментозного лікування наркоманії, але важливо пам'ятати, що це тільки перший етап. Другий, психотерапевтичний етап лікування наркоманії спрямований на закріплення у свідомості пацієнта думки про те, що він буде щасливий без вживання наркотиків.

Досвідчений фахівець клініки лікування наркоманії розробляє індивідуальний план лікування для кожного пацієнта, що дозволяє отримати хороші результати. Мається на увазі не тільки медикаментозна терапія, але і опрацювання психологічних проблем, які можуть підштовхувати людину до вживання наркотиків. Плюс необхідно надати допомогу у відновленні зруйнованих сторін особистості. Лікування наркоманіі и алкоголізму у Харкові!

Центр


Отзывы

Я принял решение остаться (лечение наркомании)
Владимир г. Запорожье

После того, как меня хлопнул уголовный розыск с наркотиками, я лёг в наркологическую больницу на 21 день...Подробнее

Благодарственное письмо
Родители пациента г. Воронеж

Уважаемый Дмитрий Михайлович, от всей души большое Вам спасибо и вашим сотрудникам за Ваш тяжелый, но благородный труд... Подробнее

Получилось у меня - получится и у Вас
Оля 24г. Донецкая обл. г.Макеевка.

Привет! В 15 лет я впервые столкнулась с наркотиком. Начиналось всё с таблеток...Подробнее

Вопросы о работе НЦ 'Ренессанс' г.Харьков