Що робити, якщо близька ваша людина ігроман

Ігроманія – це тяжка хвороба людини, яка супроводжується психічним розладом, в основі якого лежить надзвичайний потяг до азартних ігор.

Якщо ви запідозрили, що ваша близька людина потрапила до числа ігроманів - не варто впадати в істерики та у відчай. Ні в якому разі не починайте використовувати методи ультиматумів. Агресія в цьому випадку не допоможе. Навпаки, вам необхідно заслужити довіру ігромана. Залежна людина повинна відчути підтримку з вашого боку. Тільки так ви зможете впливати на подальші рішення ігромана. Далі спробуйте вмовити залежну від гри людину відвідати достойну клініку по лікуванню ігроманії. Наша клініка працює, щоб допомагати залежним від гри людям позбавитися цієї хвороби та жити повноцінним життям. Ви повинні максимально впливати на ігромана, адже сама залежна людина ніколи не визнає себе хворою і тим паче не піде до психіатра.

Лікування ігроманії - 095-555-94-55

В нашому центрі в процесі  лікування залежності від гри, досвідчені лікарі та психологи спочатку налагоджують контакт із залежною людиною, викликають довіру та впевненість в тому, що ми в змозі допомогти. На перших стадіях ігроманію можливо подолати і самотужки. Ваші друзі та родичі мають зайняти весь вільний ваш час – ходити в гості, виїжджати на пікніки, грати з дітьми та інші розваги. Якщо ігроманом став підліток, то в цьому випадку батьки грають головну роль в лікуванні хвороби. Потрібно оточити дитину батьківською увагою та любов’ю, проводити з дитиною якомога більше часу, знайти щось спільне та цікаве вам обом.

Ефективних ліків для лікування ігроманії не існує. В нашій клініці використовують лише комплексний підхід лікування ігроманії, що включає роботу з психологами та застосування лікарських препаратів.