Наркоманія – хвороба сучасності

Наркозалежність являє собою страшна хвороба, яка забирає тисячі людських життів кожного року.

Сьогодні наркоманія дуже стрімко розвивається і з кожним роком наркозалежних людей стає все більше і більше. Найважче розуміти те, що основна частина людей, які вже потрапили в пастку наркотиків – це діти, підлітки. А вони, як ми знаємо – це наше майбутнє та майбутнє нашої країни.

Починаючи з першого разу, людина підписує собі вирок. Надалі, з кожним наступним разом, наркоман втрачає здатність самовдосконалюватися і починає шукати можливість придбання нової дози наркотичної речовини. Пошуки легкого заробітку можуть привести на стежку злочинності, бо заради чергової дози наркомани здатні на все, аж до вбивства.

Розглядаючи усіх існуючі вид залежностей, залежність саме від наркотиків являється однією з найважче виліковних та смертельно небезпечних. Бо наркозалежність – це і  фізична залежність, і психологічна, від якої майже неможливо вилікуватися.Лікування наркоманії у Харкьові!
Спеціалісти в нашому наркологічному центрі виділяють декілька стадій наркоманії. З першого разу вживання наркотиків  з'являється психологічна залежність. Через декілька місяців проявляється і фізична залежність. Вже через півроку людина вже заради нової дози наркотичної речовини готова піти на багато різних вчинків, навіть на злочин. І найнебезпечніша стадія настає, коли наркоман вже не в змозі контролювати ні себе ні свої вчинки. Основна мета такої людини – пошук нової дози будь-якою ціною. Ми пропонуємо лікування наркоманії у стаціонарі!

Всі повинні розуміти, що звикання до наркотиків відбувається дуже швидко, а лікуватися від цього потрібно досить тривалий час і під наглядом досвідчених спеціалістів.