Наркологічний центр в Харкові

Харківська наркологічна клініка відкриває дорогу до тверезого життя, без алкоголю, депресії та наркотиків. Ми підтримуємо та допомагаємо людям навіть після курсу реабілітації  в стаціонарі нашого центру. Спеціалісти нашого центру розробили різноманітні методики взаємодопомоги для родичів та друзів наркоманів. Працюючи в Харківському наркоцентрі, лікарі завжди можуть надати психологічну підтримку та професійну поміч. Психологічна підтримка надається не лише залежним від наркотичних речовин, але й родичам та близьким пацієнтів. Ми намагаємося збудувати правильну лінію поведінки з наркозалежними, що дає нам змогу заслужити довіру та розуміння з боку пацієнта. Саме таке ставлення до хвороби залежністю підвищуює загаьну ефективність лікування та реабілітації в нашому центрі.

Безкоштовну консультацію нарколога ви зможете отримати вже по телефону. Дзвінок в наш наркологічний центр – це вже перший крок до отримання бажаного результату. Подзвонивши нам, кваліфікований лікар підкаже, що робити з людиною, що знаходиться знаходиться під дією наркотичних речовин або в стані алкогольного сп'яніння. Ми пілкажемо вам, що потрібно зробити в таких випадках, та як краще підштовхнути наркомана на курс терапії. У разі необхідності, наші спеціалісти організують примусовий вїзд до стаціонару нашого центру, де місце для госпіталізації наркомана вже буде підготовлено.

Ми гарантуємо якісні сучасні процедури лікування наркоманії, алкоголізму та харчування, також ми надаємо можливість займатися спортом, допомагаємо в роботі над собою. Ми зможемо навчити вас жити без наркотиків.