Де і як лікувати наркомана?

Якщо у вашій сім'ї не дай бог станеться страшна біда і Ви не будете знати «де вилікувати наркомана», то перше, що ми Вам рекомендуємо, не проводити лікування наркозалежного в домашніх умовах, тому, що воно все рівно не буде здійснено на висококваліфікованому рівні.

 

Запам'ятайте, що лікування наркотичної залежності треба проводити лише в приватних, державних наркологічних клініках або в реабілітаційних центрах.

 

Всі ці медичні заклади проводять лікування наркотичної залежності за спеціально розробленими і вже провіреними на практиці методиками. В цих закладах Ви дійсно зможете отримати необхідну допомогу по лікуванню вашої рідної людини від наркотичної залежності, і завдяки чому вона зможе повернутися до звичайного життя.

 

І головне, Ви повинні розуміти, що «від наркоманії таблеток» не має, тому до питання стосовно лікування наркотичної залежності треба підходити дуже продумано. А також те, що сам процес лікування та проходження реабілітації буде не дуже легкий та швидкий. Крім того, повністю позбутися від психологічної залежності, як це ще називають "тяга" не вийде, тому, що наркомани в будь - яку мить можуть змінювати залежності з однієї на іншу.

 

Вважається, що при лікуванні наркотичної залежності найкращою схемою, є наступна:

 

•          зняття абстинентного синдрому. Тобто, щоб позбутися наркотичної залежності, треба пережити дуже серйозні больові відчуття.

•          проходження в  реабілітаційному центрі процедур необхідних для відновлення здоров'я наркозалежного.

 

Повністю вилікуватися від наркотичної залежності - це не можливо! Але не варто втрачати намір, треба просто треба йти далі.