Реабілітація наркозалежних

Наркотична залежність – це таке страшне та тяжке захворювання, яке не тільки руйнує здоров’я, а й особистість людини. Якщо постійно приймати наркотичні речовини, то згодом це призведе до повного фізичного та морального розпаду. Тобто наркозалежний буде готовий піти на все, аби тільки прийняти чергову дозу, тому що організм цього потребує.

 

Тому проходження реабілітаційного курсу  -  це досить тяжкий і довгий процес, який складається з наступних етапів:

•          детоксикація – очищення організму від токсинів, які в ньому накопичились через вживання наркотиків. Цей етап допомагає пацієнтові впоратися з фізичними стражданнями;

•          блокування психологічної залежності –  за допомогою різних методів психокорекції на рівні підсвідомості у хворого знищуються всі приємні спогади про наркотичну ейфорію;

•          реабілітація – допомогти наркозалежному після проходження лікування стати повноправним членом суспільства. Курс реабілітації від наркоманії повинен, пройти кожен пацієнт – це одне із необхідних умов при ефективному лікуванні.

 

Реабілітація наркозалежних - це комплекс різних заходів психологічного характеру направлених на надання необхідної допомоги наркозалежній людині. Тобто навчити людину нормально себе почувати в соціумі, спілкуватися, розвиватися і не відчувати тяги до рецидиву. Реабілітація для наркоманів є своєрідною межею, яку вони підводять під своїм колишнім життям, перестаючи себе ідентифікувати як залежних людей. Вона дає їм ту свободу, яка необхідна кожній людині, щоб успішно планувати і реалізувати свій життєвий план.

 

Реабілітаційний центр дає людині лише загальний напрямок, знайомить з методикою і допомагає. Але всю основну роботу пацієнт повинен виконати самостійно – тільки в цьому випадку можна говорити про успіх лікування наркоманії.

 

Звертайтесь за отриманням допомоги в наш наркологічний центр – адже ваше майбутнє тільки в ваших руках!