Як вилікувати наркомана?

На сьогоднішній день існує велика кількість методик, за якими можливо здійснювати лікування наркотичної залежності. І, як правило здебільшого лікування наркозалежного закінчується тим, що його просто «загодовують» такими препаратами, після яких він виглядає як рослина.

 

Така методика має тимчасову дію, в процесі якої наркозалежного в прямому сенсі просто запихають медикаментами. І тому, у нього в цей період не тільки відсутні болі, а й бажання стосовно прийняття наркотичних речовин. Таке лікування триває приблизно десь один - три тижні. А потім його виписують з наркологічної клініки. А дія прийнятих снодійних та різних медикаментів потихеньку припиняється і знову повертаються больові відчуття, які призводять організм до відчування найсильнішого шоку. Депресивний стан досягає найвищої точки, і людина вже не уявляє своє життя без приймання наркотиків. Це один із методів, який не варто використовувати при лікуванні наркозалежних, тому що страждання тільки збільшуються і нічого в кращу сторону не змінюється.

 

Для лікування наркотичної залежності «швидких» і «високоефективних» методик не має. Адже  «наркоманія» - це значить, що у цієї людини є такі проблеми:

•          біологічні;

•          психологічні;

•          соціальні;

•          духовні.

 

І тому, це свідчить не про те, що у людина є фізична залежність від наркотичних речовин, а те, що у неї дуже серйозні психологічні порушення, відсутня духовність, зруйновані та забуті соціальні зв'язки. Тому всі ці вказані аспекти змінити - щоб можливо було вилікувати людину від наркотичної залежності.

 

В завершення хотілося б відмітити, що кожний має шанс вилікуватися від наркотичної залежності. Але сьогодні не існує такої методики, яка б дала 100% результат, при будь-якій стадії наркотичної залежності. А якщо і відбудуться якісь зміни, то це не ті зміни, за які можна сказати, що людина повністю вилікувалася від наркоманії.