Виклик нарколога додому

Якщо в вашій сім’ї живе людина, яка має наркотичну залежність, то Ви повинні  знати, що згодом все це призведе до того, що хворий вже не зможе самостійно припинити приймання наркотичних речовин, навіть якщо він цього хотітиме сам.

 

У такому випадку наркологічний центр в Харкові зможе Вам надати своєчасно кваліфіковану допомогу. Для цього треба лише нам зателефонувати, і фахівці нашого центру за короткий термін приїдуть до Вас додому, щоб надати допомогу наркозалежному та  повернути його до життя.

 

Але перш ніж Ви вирішите викликати нарколога додому, то Ви повинні бути переконані, що наркозалежна людина будезгодна на те, що їй буде надана необхідна медична допомога і присутність вдома лікаря не викличе у нього негативну реакцію. А буває так, що хвороба має вже тяжку форму, то в цьому випадку може знадобиться вже госпіталізація, для того, щоб можливо було здійснити лікування наркотичної залежності в спеціалізованій наркологічній клініці. У цьому випадку ми пропонуємо Вам послугу "доставка пацієнта" до наркологічного центру в Харкові.

 

Ми гарантуємо, що виїзд наших фахівців - наркологів додому буде здійснено з дотриманням повної анонімності: навіть не хвилюйтесь, ніхто не дізнається про те, що ви або ваша близька людина скористалися допомогою наших фахівців.

 

Лікар - нарколог наддасть необхідну допомогу пацієнту та необхідні рекомендації його родичам стосовно того, як треба поводити себе з хворим і що треба зробити, щоб можливо було почати лікування від наркотичної залежності.

 

Виклик нарколога додому у Харкові – це послуга, яка має великі переваги в зрівнянні з лікуванням у стаціонарі, адже в домашніх умовах у хворого відсутні  стрес та  дискомфорт. А також Ви повинні пам'ятати, що виклик нарколога додому - це процедур, яка складається з екстреної допомоги,  і впершу чергу направлена на відновлення фізичного стану хворого, для того, щоб не дай бог не було летального результату чи травмування.

 

Але для того, щоб повністю вилікуватися наркотичної залежності треба пройти лікування в стаціонарі, під постійним наглядом кваліфікованих спеціалістів.