Наркологічний центр. Лікування алкоголізму. Лікування наркоманії в Харкові. Ігроманія

Виклик нарколога додому

Якщо в вашій сім’ї живе людина, яка має наркотичну залежність, то Ви повинні  знати, що згодом все це призведе до того, що хворий вже не зможе самостійно припинити приймання наркотичних речовин, навіть якщо він цього хотітиме сам.

 

У такому випадку наркологічний центр в Харкові зможе Вам надати своєчасно кваліфіковану допомогу. Для цього треба лише нам зателефонувати, і фахівці нашого центру за короткий термін приїдуть до Вас додому, щоб надати допомогу наркозалежному та  повернути його до життя.

 

Але перш ніж Ви вирішите викликати нарколога додому, то Ви повинні бути переконані, що наркозалежна людина будезгодна на те, що їй буде надана необхідна медична допомога і присутність вдома лікаря не викличе у нього негативну реакцію. А буває так, що хвороба має вже тяжку форму, то в цьому випадку може знадобиться вже госпіталізація, для того, щоб можливо було здійснити лікування наркотичної залежності в спеціалізованій наркологічній клініці. У цьому випадку ми пропонуємо Вам послугу "доставка пацієнта" до наркологічного центру в Харкові.

Подробнее...

Як вилікувати наркомана?

На сьогоднішній день існує велика кількість методик, за якими можливо здійснювати лікування наркотичної залежності. І, як правило здебільшого лікування наркозалежного закінчується тим, що його просто «загодовують» такими препаратами, після яких він виглядає як рослина.

 

Така методика має тимчасову дію, в процесі якої наркозалежного в прямому сенсі просто запихають медикаментами. І тому, у нього в цей період не тільки відсутні болі, а й бажання стосовно прийняття наркотичних речовин. Таке лікування триває приблизно десь один - три тижні. А потім його виписують з наркологічної клініки. А дія прийнятих снодійних та різних медикаментів потихеньку припиняється і знову повертаються больові відчуття, які призводять організм до відчування найсильнішого шоку. Депресивний стан досягає найвищої точки, і людина вже не уявляє своє життя без приймання наркотиків. Це один із методів, який не варто використовувати при лікуванні наркозалежних, тому що страждання тільки збільшуються і нічого в кращу сторону не змінюється.

Подробнее...

Реабілітація наркозалежних

Наркотична залежність – це таке страшне та тяжке захворювання, яке не тільки руйнує здоров’я, а й особистість людини. Якщо постійно приймати наркотичні речовини, то згодом це призведе до повного фізичного та морального розпаду. Тобто наркозалежний буде готовий піти на все, аби тільки прийняти чергову дозу, тому що організм цього потребує.

 

Тому проходження реабілітаційного курсу  -  це досить тяжкий і довгий процес, який складається з наступних етапів:

•          детоксикація – очищення організму від токсинів, які в ньому накопичились через вживання наркотиків. Цей етап допомагає пацієнтові впоратися з фізичними стражданнями;

•          блокування психологічної залежності –  за допомогою різних методів психокорекції на рівні підсвідомості у хворого знищуються всі приємні спогади про наркотичну ейфорію;

•          реабілітація – допомогти наркозалежному після проходження лікування стати повноправним членом суспільства. Курс реабілітації від наркоманії повинен, пройти кожен пацієнт – це одне із необхідних умов при ефективному лікуванні.

Подробнее...

Де і як лікувати наркомана?

Якщо у вашій сім'ї не дай бог станеться страшна біда і Ви не будете знати «де вилікувати наркомана», то перше, що ми Вам рекомендуємо, не проводити лікування наркозалежного в домашніх умовах, тому, що воно все рівно не буде здійснено на висококваліфікованому рівні.

 

Запам'ятайте, що лікування наркотичної залежності треба проводити лише в приватних, державних наркологічних клініках або в реабілітаційних центрах.

Подробнее...

Наркологічний центр – ціна

Наркологічний центр - це медичний заклад, який знаходиться в Харкові та займається лікуванням пацієнтів від наркотичної залежності. Та де працюють такі висококваліфіковані спеціалісти, як:

•          наркологи;

•          психологи;

•          психіатри;

•          психотерапевти;

•          гепатологи;

•          озонотерапевти;

•          реаніматологи;

•          реабілітологи;

•          масажисти та інші, які мають великий досвід в даному напрямку і завжди з великим задоволенням готові допомогти кожному пацієнту позбутися наркотичної залежності, щоб вони могли далі жити нормальним та повноцінним життям.

Подробнее...

Наркологічний центр в Харкові

Харківська наркологічна клініка відкриває дорогу до тверезого життя, без алкоголю, депресії та наркотиків. Ми підтримуємо та допомагаємо людям навіть після курсу реабілітації  в стаціонарі нашого центру. Спеціалісти нашого центру розробили різноманітні методики взаємодопомоги для родичів та друзів наркоманів. Працюючи в Харківському наркоцентрі, лікарі завжди можуть надати психологічну підтримку та професійну поміч. Психологічна підтримка надається не лише залежним від наркотичних речовин, але й родичам та близьким пацієнтів. Ми намагаємося збудувати правильну лінію поведінки з наркозалежними, що дає нам змогу заслужити довіру та розуміння з боку пацієнта. Саме таке ставлення до хвороби залежністю підвищуює загаьну ефективність лікування та реабілітації в нашому центрі.

Безкоштовну консультацію нарколога ви зможете отримати вже по телефону. Дзвінок в наш наркологічний центр – це вже перший крок до отримання бажаного результату. Подзвонивши нам, кваліфікований лікар підкаже, що робити з людиною, що знаходиться знаходиться під дією наркотичних речовин або в стані алкогольного сп'яніння.

Подробнее...

Наркоманія – хвороба сучасності

Наркозалежність являє собою страшна хвороба, яка забирає тисячі людських життів кожного року.

Сьогодні наркоманія дуже стрімко розвивається і з кожним роком наркозалежних людей стає все більше і більше. Найважче розуміти те, що основна частина людей, які вже потрапили в пастку наркотиків – це діти, підлітки. А вони, як ми знаємо – це наше майбутнє та майбутнє нашої країни.

Починаючи з першого разу, людина підписує собі вирок. Надалі, з кожним наступним разом, наркоман втрачає здатність самовдосконалюватися і починає шукати можливість придбання нової дози наркотичної речовини. Пошуки легкого заробітку можуть привести на стежку злочинності, бо заради чергової дози наркомани здатні на все, аж до вбивства.

Розглядаючи усіх існуючі вид залежностей, залежність саме від наркотиків являється однією з найважче виліковних та смертельно небезпечних. Бо наркозалежність – це і  фізична залежність, і психологічна, від якої майже неможливо вилікуватися.Лікування наркоманії у Харкьові!

Подробнее...

Лікування наркоманії в Харкові

Людина, яка не вживає наркотики та алкоголь живе повноцінним життям, в якому головна роль належить таким цінностям як сім'я і робота. Яке життя у наркозалежної людини? Наркомани поступово вмирають як фізично, так і морально. Притуплюються відчуття смаку, зір, інстинкти виживання, міняються цінності. Під дією наркотику почуття і думки наркомана стають ніби паралізовані. Основна мета вжитті наркомана – пошук нової дози щоб задовольнити потреби свого розуму та організму. Позаду залишається все життя…Відносини з батьками та рідними, почуття власної гідності та здоровий глузд. Для відчуття видуманого щастя та почуття ейфорії наркозалежна людина має постійно вживати більшу дозу наркотику.

Спеціалісти нашого наркологічного центру наркоманію порівнюють з примітивним інстинктом виживання. Не лише організм наркомана потребує наркотику, а і розум самого залежного також просить нову дозу, бо без неї почнеться ломка. Щоб отримати чергову дози наркотичної речовини, наркоман готовий піти на все, і навіть злочин.

Подробнее...

Подолаємо алкоголізм разом

Майже кожна родина на свята вживає алкоголь. По телебаченню ми часто зустрічаємо рекламу різноманітних алкогольних напоїв. В наш час люди сприймають пляшку пива, як норму, як повсякденний напій. І тому проблема алкоголізму в України вийшла на новий рівень і стала майже найголовнішою проблемою в області здоров’я.

Вилікувати алкоголізм - це завдання не із простих, але якщо звернутися в наш центр лікування алкогольної залежності - здійсненне. Ми маємо сучасні препарати та розробили багато методів лікування алкоголізму, але для того, щоб отримати бажаний результат, необхідне і бажання алкоголіка не пити і жити тверезим життям.
Алкогольну залежність дуже часто порівнюють з наркоманією. Ось тільки алкоголь, на відміну від наркотичних речовин, легко доступний.

Лікування алкоголізму Харків - 095-555-94-55

Подробнее...

Що робити, якщо близька ваша людина ігроман

Ігроманія – це тяжка хвороба людини, яка супроводжується психічним розладом, в основі якого лежить надзвичайний потяг до азартних ігор.

Якщо ви запідозрили, що ваша близька людина потрапила до числа ігроманів - не варто впадати в істерики та у відчай. Ні в якому разі не починайте використовувати методи ультиматумів. Агресія в цьому випадку не допоможе. Навпаки, вам необхідно заслужити довіру ігромана. Залежна людина повинна відчути підтримку з вашого боку. Тільки так ви зможете впливати на подальші рішення ігромана. Далі спробуйте вмовити залежну від гри людину відвідати достойну клініку по лікуванню ігроманії. Наша клініка працює, щоб допомагати залежним від гри людям позбавитися цієї хвороби та жити повноцінним життям. Ви повинні максимально впливати на ігромана, адже сама залежна людина ніколи не визнає себе хворою і тим паче не піде до психіатра.

Лікування ігроманії - 095-555-94-55

Подробнее...